Projekty, které chystám

Co jsem zatím zažil

Zrození

Vše začalo mým porodem. Nečekaně. Kdo by to byl řekl? Prý klidný dítě.

Projekty

Škola

Taková ta klasika mezi dětstvím a životem, kdy chodíte od 7 do 7 do školy a nemáte čas nic dělat....ani chuť. V této době (která trvala od 6 let až do teď, jsem začal zjišťovat, že mě baví dělat si srandu z přednášek a prezentací. I z těch vysokoškolských.

Prezentace na vysoké škole

LowCost Race

10 denní stopovací závod po Evropě, kdy bez budgetu plníte všemožné výzvy. Tehdá jsem si to rozmýšlel na poslední týden. Pán na hranicích nás vzal domu a uvařili nám super jídlo. Hned na to jsem dostal žaludeční křeče z přežrání a omdlel v parku.

Jídlo, které jsme dostali

Dobrovolničení v Číně

Místo zkouškového jsem odjel na měsíc do Číny. Nevěděl jsem kam ani proč. Poté jsem zjistil, že budu učit 100 malých dětí (nebo spíš krotit). S místním Couchsurferem jsme ve volném čase jezdili všude možně.

Dobrovolničení v Číně

Renault sraz

Měli jsme 30 let staré auto. Já měl řidičák pár měsíců a tak jsme se vydali na náš první orienťák. Auto bylo nejstarší a řidič nejméně zkušený.

Renault orientační závod

X-challenge letní akce

Další ročník, teď už X-challenge závodu, který jsem jel s nejlepším kamarádem. Tenkrát jsme jako dva kluci měli celkem smůlu, ale nakonec jsme skončili na polským Army Festivalu, kde jsme stopovali tanky (a vyšlo to)

Stopnuté vojenské auto

Menší výlety

Oběd s milionářem. Krásné rakouské hory a řeky

Rakousko

Podzimní akce

První ročník podzimní X-challenge akce zaměřené na bucket list. Dostali jsme se do rádia, skákali z mostu, vylezli komín, stopovali v 6 lidech, spali na nádraží, hráli na babu na náměstí a spoustu dalších vylomenin

Komín

První přednáška

Kamarádi říkali, že jsem vtipný a že bych měl dělat Stand-up. A očividně to lidi baví do teď (dokonce ty, co už mě slyšely 3x).

Cestovatelská přednáška

Objev Česko

Menší akce po pandemii. Tenkrát jsme měli ujít alespoň 100km pěšky a plnit u toho všemožné výzvy. My jsme ušli za den 60km v té největší bouřce a povodních. Vedle nás uhodil blesk a já měl na sobě boty za 200kč z Tesca (nepřežily).

Objev Česko

Objev Česko 2

Další ročník této akce. Tentokráte s mojí kamarádkou, se kterou je vše možné. Tenkrát jsme dokázali splnit všechny zadané výzvy, včetně stopnutí letadla.

Stopování letadla

Malta

Menší výlet na Maltu místo Vánoc v Česku. To jsem obešel Gozo, našel nejvyšší horu, kterou nikdo neznal. Málem spadnul z útesu, protože mapy špatně ukazovaly.

Malta

Počátek Táboř

S kamarády jsme založili Táboř, tábor pro dospělé. První ročník byl trochu chaos, ale všichni byli nadšení!

Tábor pro dospělé

Letní akce

Tentokráte s kamarádkou ze střední brázdíme stopem silnic až do Bosny, kde se učíme skákat z Výšky. Na jedné benzínce se sešlo asi 8 týmů a my úspěšně splnili žádný úkol.